Červen 2011

26th June | hňa.

26. června 2011 v 10:25 | Kikki♪ |  [Diary.]

asi jsme se dočista zbláznila. mám nějakou hoodně podezřelou náladu.))
nějak mě nevadí,že mi můj milovaný noťásek píše,že je v prdeli pevný disk a že se mi vymažou všechny soubory. prostě vemu flashku a šoupnu to na ní. to mi dlouho nevydržel,říkám si. dostala jsem ho k Vánocům. ale což. u mě není vlastně nic nového. proto sem nepíšu. pořád nechci odejít ze základky a být na obchodce ve třídě se samýma holkama. shit. jestli tam bude nějaká namyšlená slepice,tak jí uškrtim. ňachachá. vůbec se netěším na prázdniny. dva měsíce megózní nudy. děs. no,párkrát si holt půjdu zaplavat. ale co pak? nic. budu zavřená tady u nás v tý idiotský prdeli. ať už jsou Vánoce. ne,ať je listopad. přípravy na Vánoce,zima,podzimní listí. dokonalý to měsíc.
tak já zase jdu,ale něco sem asi přidám. ))
mějte se miláčkové^:D

dokonalé linky.

21. června 2011 v 20:06 | Kikki♪ |  [Make up.]
líbí se ti linky,ale pokaždé,když si je děláš ti ujede ruka? nebo si na ně vůbec netroufáš?
mám tu pro tebe pár rad.

Beauty.

21. června 2011 v 19:27 | Kikki♪
.

16th June | we are the champions. forever.

16. června 2011 v 19:32 | Kikki♪ |  [Diary.]
včera jsme měli ve škole jakousi "akademii". prostě se u nás v tělocvičně postaví podium,přijde tam děsně moc lidí a žáci tancujou,zpívají,předvádí se a tak. já se tam objevila třikrát. poprvé jsme s holkama z "tanečáku" měli vystoupení na téma Trnky,brnky. ↓ ukázka

:'D já vim,je to děs. ale tak sranda musí být. poté jsem vystupovala s "uměleckou dílnou" (volitelný předmět) se sádrovými maskami. téma bylo: minulost,přítomnost a budoucnost. s kačenkou jsme byli za zombie. samozřejmě v budoucnosti,zkáza lidstva (ďábelský smích )))). a nakonec jsme obě "devítky" měli takové jakési rozloučení. "přitancovali" jsme každý k mikrofonu a představili partnera či partnerku. já dělala kluka,protože nám to nějak nevyšlo. ale bylo to fajn,i když jsem před tím měla neskutečnou trému.

13th June | new life.

13. června 2011 v 20:22 | Kikki♪ |  [Diary.]
jooo. na všechno kašlu. fň. nebudu s P. najdu nějakýho super prince. ale tak zpět do reality. stejně mě všechno sere. každej je šťastnej,někoho má.. když se rozdávalo štěstí asi mě v té frontě někdo předběhl. no jistě to bude ono. shit. zabila bych ho,kreténa.
kafe kafe kafe,čokoláda,muzika. dokonalej večer. jo a ještě hvězdy v okně. miluju to. sice na ně nerada koukám sama,ale když tu nikdo neni. zase přemýšlim. další shit. nechci být sama. jasně,každej si užívá tu "super svobodu",ale já ne. užírá mě to. shit po třetí. piju to vynikající kafe s tunou šlehačky. je mi u prdele,že budu tlustá noa? hnusná jsem tak jako tak.
dnes večer plný nostalgie jak tak koukám..
Báj^

little creature.

10. června 2011 v 21:54 | Kikki♪ |  Me
Koukni se,klidně,ale jen na vlastní nebezpečí. *
1/ Pokus o inteligentní výraz.


2/ Nesnáším horory,nesnáším Samaru,ale že jí jsem podobná? :DLookbook 0.3

10. června 2011 v 17:52 | Kikki♪ |  [Lookbook.nu]
Zase projíždím lookbook..))))))


06th June | nesmyslný článek.

6. června 2011 v 22:12 | Kikki♪ |  [Diary.]
Asi poprví píšu hned další den. Možná z nudy,možná to jen prostě chci.
Sedím a koukám z okna. Je bouřka. Nesnáším jí. Bojím se. Sleduji klouzající kapky deště po skle a přemýšlím. Zase nad vším. Jo,dělám to často. Ach jo. Cítím se sama. Strašně sama. Potřebovala bych to někomu říct,ale ten by si akorát tak myslel,že jsem blázen. Nedivím se. Mím nejlepším přítelem je muzika. Mám mp3 na plný pecky,je mi to jedno. Chtěla bych být šťastná. jenže asi fakt nikdy nebudu. Nikdy jsem nezažila ten super pocit štěstí. Nikdy. Když to vypadá,že bude všechno fajn,tak se to prostě obrátí. Jako teď. Ha,tomu říkám štěstí. Tak konec keců.. Jdu raši spát. Ale stejně neusnu. Dám si kafe a budu vzhůru až do rána.

05th June | tanning,dreaming.

5. června 2011 v 18:56 | Kikki♪ |  [Diary.]
Ahoj [je zvláštní,že čím dál,tím častěji používám tento pozdrav].
Dnes jsem celý den nic nedělala. Jen jsem seděla a opalovala se. Vůbec to není vidět,akorát na spálených rukou. Zjistila jsem,že bych měla alespoň trochu zhubnout. Spíše tedy začít jíst trochu zdravěji a víc sportovat. Vadí mi moje stehna a břicho. No na mě mi toho vadí víc,ale s tím nic neudělám. Třeba bych chtěla větší oči,modrý,delší a hustější vlasy..a tak.

Při tom "super" opalování jsem se přepila Kofolou a přejedla divným koláčem od babičky. Také jsem přemýšlela zase. Ale tentokrát jsem přišla na spouuustu věcí. Jo,konečně. Fakt chci co nejdřív odjet z týhle s prominutím posraný republiky [jo,jsem děsnej vlastenec,či jak se to říká]. Chtěla bych bydlet někde hodně daleko. Nejlépe v New Yorku samozřejmě. Tady to vážně nemám ráda. Bohužel.. Dále jsem zjistila,že bych si opravdu měla pořídit nějaké "superrychlehledající zařízení" na hledání správného kluka,kterému nejde jenom o sex. Jistě. Takových je málo,ale budu mít přece to "superzařízení". Po další chvíli přemýšlení mi trklo,že bych se měla totálně vykašlat na nějaký styly a škatulkování. Je mi u prdele co si o mě ostatní myslí. Asi nejsem nějak superkůl,když nenosím růžovou,nemyslím si o sobě,že jsem "pánem světa",neposlouchám Rytmuse,Rihannu a další takové výplody jakéhosi hip-hopu a r'n'b. Ale přes to si stejně radši než nějaké triko s výstřihem až na břicho vemu obyčejné triko,roztrhané kraťasy,sluneční brýle a "psí známku" Kiss na krk. Pořád radši budu poslouchat svoje oblíbený kapel,který alespoň texty o něčem a ne o tom jak mi nebo snad vám jebe.
Nad tímhle jsem přemýšlela proto,že jsem se se spolužákem pohádala o tom,když měl pořád narážky na MetalFest,který mají kousek od baráku. Prý je to moc hlasitý,jsou to strašný sračky a tak dále. On mi vyčítá,že mu urážím nebo napadám jeho superskvělou [ušitrhající^] hudbu. Ale tak když si začne s tímhle..

No, nesnáším neděle. Už totiž vím,že se jde zítra do školy. Fuuj. Teď se podívám na SuperStar a půjdu si lehnout. Doufám,že jí vyhraje Lukáš. Je sympatyčtější než Gábina a já mám prostě radši,když zpívá chlap.

Komu fandíte vy?

down in the past.

4. června 2011 v 10:28 | Kikki♪ |  [Mando Diao.]
Musela jsem. Neodolala jsem pokušení dát sem tuhle písničku. Mám jí strašně ráda. Jako Mando Diao. Je to nejlepší alternativ rocková kapela. :)
Tady je klip z roku 2006 z Hurricane festivalu. Björn je tady neskutečně sladkej. :D