Květen 2011

30th May | i hate summer.

30. května 2011 v 19:17 | Kikki♪ |  [Diary.]
Už je to tady. Je tu léto. Nesnáším ho. Je akorát vedro,lidi se paří,v autobuse to smrdí a koupaliště jsou plný. Momentálně je u nás tak 28°C. Heh,je to hnus. Už aby byl podzim. Střední,počasí tak akorát a přípravy na Vánoce )) [jedinej svátek,který miluju].
Já vím,nic sem nepřidávám,ale nějak nemám náladu ani čas. Jasně,prostě klasická výmluva. Nojono. Momentálně se u mě děje dost zvláštních věcí. Připadám si jak kdybych přiletěla z Marsu. Jo. A taky zjišťuju,že některý [většina] kluků jsou mega svině. Maj holku,strááášně jí "milujou" a pak píšou jiný,jak je nádherná a jak by jí chtěli dát pusu a buhví co ještě. Něříkám,že jsou všichni kluci stejný,ale ti hodní jsou buď zadaní nebo postupně vymírají. Jo, fakt super. Docela mě začíná [jo,užírá mě to!] vadit,že jsem sama. Nemám někoho o koho bych se mohla "opřít",když mi neni hej. Potřebuju obejmout.
Ach jo. Konec stěžování.

Jak se máte vy? ))

psychická závislost.

26. května 2011 v 12:17 | Kikki♪ |  [Články.]
"Psychická závislost se projevuje především touhou užít látku znovu, ať už pro její účinky nebo pro situaci, se kterou je užívání spojeno. Je to hlavní faktor, který celkovou závislost upevňuje."

víte co je strašný? být na něčem nebo na někom psychicky závislý. poslední dobou zjišťuju,že já mám těch závislostí docela dost.. ta první je asi na čokoládě. :D když jsem naštvaná,když je mi smutno..pomůže. další závislost mám na jednom člověku..bohužel. nedokážu zapomenout nebo se ho zase jen tak zbavit.. nejde to prostě ne. jako třetí je tu závislost na muzice. nedokážu bez ní být ani den. ale závislosti mohou být i jiné,horší. třeba na drogách. těžkých i lehkých..

22nd May | svět plný naschválů.

22. května 2011 v 10:46 | Kikki♪ |  [Diary.]
Do deníku jsem už 9 dní nepsala. Tedy do tohoto deníku tady na blogu. Do svého klasického píšu dvakrát do týdne.
Nic zvláštního se nestalo,tak jsem ani nechtěla psát kraviny o tom co jsem dělala nedůležitýho anebo co jsem právě snědla. Minulý čtvrtek,když jsem šla domů od busu,jsem zmokla. Od tý doby mám rýmu a kašel,ale to je u mě normální,říkala jsem si. Nic jinýho mi nebylo ani horečka ani mě nic nebolelo. Ve čtvrtek se mi ale máti podívala do krku a začala "léčit" mojí "angínu". V pátek ráno jsem šla k doktoru. Samozřejmě,že jsem nemocná,mám stafylokoka. Jenže mě fakt nic neni. Už ani nekašlu. Bože. Víkend je totálně zabitý. Ležím a koukám na filmy nebo sedím u Facebooku. Zlá to věc. Nejlepší na tom je,že mi doktorka zakázala jet v pondělí na výlet se školou. Eh,poslední výlet s touhle třídou. Tak to vůbec. Jedu. Jedem do muzea čokolády a to bych si přece nenechala ujít. ;) Dostala jsem třídenní hnusný silný antibiotika a vypadá to,že zabírají. Ale já bych jela i s horečkou takže pohoda. :D
Už aby byl podzim. Nemám ráda léto. Je horko,lidi smrděj v autobusu,na brigádu mě nevemou a nikam ani nejedu. Na podzim je krásně. Tak akorát. A pak jsou Vánoce a ty mám strašně ráda. ;D'

Nechci psát radši zbytečný slohy,vím,že je to nuda číst. Tak se mějte^ K.

spring city look.

18. května 2011 v 20:48 | Kikki♪ |  [Looklet.]

Venku je hezky,ale ještě to není uplně na kraťasy a triko? Zkus si vzít přez tílko nějaké hezky vypasované sako,můžeš ho ozdobit drobnými řetízky. K ležernímu stylu s ehodí hlavně rovné pohodlné džíny s barevnými Converskami. Celý outfit doladíš hnědou taškou přez rameno,stejně barevným páskem a wayfarerkami.
[nějaké takové sako sháním ..:)] ↓

Friends 0.3

15. května 2011 v 16:52 | Kikki♪ |  [Gallery.]
Páteční odpoledne s Kačenkou. :)

Upozornění.

15. května 2011 v 10:39 | Kikki♪
Ahoj..jen jsem vám chtěla napsat,že si dělám nový blog. sem budu psát pořád. :) NERUŠÍM HO!
Druhý chci,protože o tomhle ví hodně mích kamarádů.. Na ten druhý budu psát hlavně deník. Nebo tedy jen deník. Myslím,že to bude spíše depresivní blog.
Takže kdo chcete můj nový blog pište na x0kikki0x@gmail.com :)

Třídění podle stylů?

14. května 2011 v 10:37 | Kikki♪ |  [Články.]
Ano. Tohle vážně nesnáším. Nechápu,jak někdo může kritizovat někoho,kvůli jeho stylu hudby či oblečení nebo čeholkoliv jiného. Je to snad každého věc,co poslouchá nebo jak se obléká.
Já například poslouchám classic rock,indie rock,hard rock,punk,nu-metal,punk rock,screamo,heavy metal. Je mi jedno,co si o tom lidi myslí. Dřív jsme to hodně řešila,styděla jsem si pustit mp4 nahlas,aby to slyšeli ostatní. Teď je mi to uplně fuk. Nemám ráda hip-hop a disco,ale nikomu necpu,jak je to tragický a tak. Proto mě pořád trochu mrzí,když někdo říká,že je metal s*ačka či co..Hlavně když neví o čem metal je a,že se nedá srovnávat s rockem a má víc druhů.
To je asi vše. Lidi by si měli jen uvědomit,že jsou důležitější věci než člověka posuzovat kvůli tomu co poslouchá nebo co nosí.

Born this way,

14. května 2011 v 10:01 | Kikki♪ |  [Lady Gaga.]
Něco trochu jiného..↓

Řetězák.

12. května 2011 v 19:04 | Kikki♪ |  Me
Sedm věcí, které máš v tašce:
peněženku,žákovskou,klíče,mobil,propisku,voňavku,bordel..:D
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
BMTH,KoRn,Mando Diao,kámoši,čokoláda,kafe,čokoláda..

12th May | náladovost.

12. května 2011 v 18:34 | Kikki♪ |  [Diary.]
Jsem děsná. To jako opravdu. Jsem hlavně strašně náladová. Chvíli se cítím,jako kdybych měla lítat a za chvilku sedím na posteli a brečím. Momentálněj e mi docela fajn,po včerejšku. Byla jsem venku s S. (pan Q.). Bylo to fajn. Je skvělej a hlavně se sním mám o čem bavit. :) I když zase na mě leze divná nálada,protože si myslím, že mezi náma nic nebude..:D (líp bych to asi nenapsala).

Těším se na prázdniny. Doufám,že mě vemou někam na brigádu. Nechci být doma. Jinak bych nikam nejela. Skoro každý koho znám,někam jede,většinou k moři. Nějak mi nevadí,že nikam nejedu,stejně bych chtěla spíš do Paříže nebo do N.Y.
Budu radši tady abych si vydělala nějaký peníze a koupila si něco hezkýho na sebe a nějaký zbytečnosti,co si jinak nemůžu koupit. :)

PS: Jste náladový? Co děláte o prázdninách?